SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ

SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ

FLASH

DĚTSKÁ SHOW

 

Světlany Nálepkové

 

Účinkují:

Světlana Nálepková

a Petr Mácha

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NORDPRODUCTION

email: info@nordproduction.cz

www.nordproduction.cz

tel.: 777 938 731

Dětská show. Zábava, písničky a soutěže pro děti všech věkových kategorií. Děti se aktivně zapojují  do dění na jevišti. Pořad lze uskutečnit v kulturních zařízeních i pod širým nebem. Délka show 50-60 min. Doprovod half-playback.

"Medvědí babi"

 

Společně dětem ukážeme pohádkový příběh z Medvídkova, vesničky, kterou vyčaroval roztržitý skřítek Buměj. Příběh je unikátní nejen v tom, že je zábavný, plný písní a soutěží, ale má také edukačně poučný charakter v přirozené podobě pro děti snadno pochopitelný.

 

 

Program:cca 90 minutové pásmo plné her a soutěží, písniček a společného zpívání, ale také poučného vyprávění o důležitosti přátelství, pospolitosti a rodině.

Dětský svět je plný kouzelných světů, nových poznání a překvapení, která my, dospělí, už nevidíme. Zkusme to alespoň nechvíli… Zastavme se se svými dětmi v této uspěchané době společně s novými kamarády a nahlédněme společně se známou herečkou a zpěvačkou Světlanou Nálepkovou a jejím kamarádem, skřítkem Bumějem - Martinem Sochorem do kouzelného světa Medvídkova na motivy krásně ilustrované knihy Medvědí Babi a její kouzelná rodina od autorky a ilustrátorky Anny Obrové.